Luistelujärjestys ja aikataulu

Kilpailun luistelujärjestys on nyt arvottu ja kilpailun minuuttiaikataulu julkaistu.

Aikataulu LA 5.3. (pdf)
Aikataulu SU 6.3. (pdf) päivitetty luistelujärjestys
Jos tiedostot eivät aukea puhelimella, yritä avata ne uuteen välilehteen.

Sunnuntai

SM-Juniorit – Vapaaohjelma

  1. Team Estreija, LTL – 14:00
  2. Stella Polaris, OLK – 14:07
  3. Sun City Swing, VG-62 – 14:15
  4. Ice Infinity, TTK – 14:22
  5. FireBlades, TapTL – 14:50
  6. Reflections, ETK – 14:57
  7. Ice Steps, EVT – 15:05
  8. Dream Edges Junior, Kaari – 15:12
  9. Valley Bay Synchro, EsJt – 15:40
  10. Musketeers, HL – 15:47
  11. Team Mystique, HSK – 15:55
  12. Team Fintastic, HTK – 16:02

SM-Seniorit – Vapaaohjelma

  1. Team Unique, HSK – 16:35
  2. Lumineers, ESS – 16:43
  3. Dream Edges, Kaari – 16:51
  4. Marigold IceUnity, HL – 16:59
  5. Helsinki Rockettes, HTK – 17:07

Lauantai

HUOM! SM-noviisien palkintojenjako siirretty kolmannelle jäädytystauolle alkaen klo 17.10.

SM-Seniorit – Lyhytohjelma

  1. Lumineers, ESS
  2. Dream Edges, Kaari
  3. Team Unique, HSK
  4. Marigold IceUnity, HL
  5. Helsinki Rockettes, HTK

SM-Juniorit – Lyhytohjelma

  1. Sun City Swing, VG-62
  2. FireBlades, TapTL
  3. Stella Polaris, OLK
  4. Ice Infinity, TTK
  5. Reflections, ETK
  6. Team Estreija, LTL
  7. Valley Bay Synchro, EsJt
  8. Musketeers, HL
  9. Dream Edges Junior, Kaari
  10. Team Mystique, HSK
  11. Ice Steps, EVT
  12. Team Fintastic, HTK

SM-Noviisit – Vapaaohjelma

  1. Ice Energy, KuLS
  2. Ice Fantasy, TTK
  3. Blue Arrows, ETK
  4. Sun City Synchro, VG-62
  5. Blue Diamonds, JyTLS
  6. Aurora Borealis, OLK
  7. Starlights, HL
  8. Team Dynamique, HSK
  9. Valley Bay Synchronics, EsJt
  10. Diamond Edges, Kaari
  11. Finettes, HTK
  12. CrystalBlades, TapTL

Virallinen tulossivu: http://www.figureskatingresults.fi/results/2122/MLSM2022/index.htm